Кам'янський еколого-економічний ліцей "Камелія"

Матеріал з Черкащина
Перейти до: навігація, пошук

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту", Положення про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 05.04.94 № 228, за поданням Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, враховуючи рішення Кам'янської районної ради про підтримку пропозиції райдержадміністрації щодо утворення навчально-виховних закладів нового типу, та розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 01.08.2003 року № 418 в місті Кам'янці створено еколого-економічний ліцей районної комунальної власності (на базі загальноосвітньої школи №2), який розпочав роботу з 01.09.2003 року. Кам'янський еколого-економічний ліцей створено з двома факультетами (екологічний з поглибленим вивченням хімії та біології і економічний з поглибленим вивченням економіки і математики). Згiдно Статуту I-IV(V) курси ліцею вiдповiдають 8-11(12) класам середньої загальноосвiтньої школи. За розпорядженням №178 від 19.07.2004 року ліцею виділено окреме приміщення (колишній корпус початкових класів Кам'янської зош №2).

Освіта, яку отримують випускники ліцею дозволяє їм успішно виступати на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах Малої академії наук України та демонструвати високі результати ЗНО. Ліцей переможець конкурсу "100 кращих шкіл України - 2006" в номінації школа професійної кар'єри.


Kam24.jpg Kam240.jpg Kam2400.jpg Kam24000.jpg

Кам'янський еколого-економічний ліцей "Камелія" (старий сайт ліцею "Камелія")

Кам'янський еколого-економічний ліцей "Камелія" (новий сайт ліцею "Камелія")

Наші сайти і файли:

Свято-Троїцький Мотронинський монастир

Інтерактивні тести з інформатики

Інтерактивні тести з інформатики для 9 класу

Студія "Ліра"

Блог "Informatics"

Мобільна історія України

База даних ліцею: academy

`Кам'янка` технологія Google

`Камелія` технологія Google

Гімн ліцею "Камелія" (Музика Людмили Попович і Олександра Пономаренка, слова Людмили Попович. Співають Оксана Дроботенко і Тетяна Кугот)

Кам'янка - 2004 (фільм про Кам'янку і ліцей)

Перший випуск ліцею - 2005 (фільм про перший випуск ліцею)

Альона Береза "Прощай лицей"> (пісня + слайди)

Пісні Віри Дроботенко:

Колиска майбуття

Місто моє

Послухайте як музика звучить