Обговорення:Головна стаття

Матеріал з Черкащина
Перейти до: навігація, пошук

ЧЕРЕПИНСЬКИЙ НВК

IMG 2158.jpg

«Ми – Черепинський навчально-виховний комплекс. Ми – звичайна малокомплектна сільська школа, яка має свої досягнення, свої проблеми, свої перспективи. Ми – звичайні українські школярі, що прагнуть мати міцні знання і прославляти державу. Нас небагато – всього 52. Але ми – і незвичайні, адже кожен з нас – особистість, індивідуальність і неповторність. Тому й свою рідну школу ми прагнемо зробити особливою, неповторною. В цьому нам, звичайно ж, допомагають вчителі. Саме вони забезпечують доброзичливу та творчу атмосферу в школі, готують нас до такого складного дорослого життя. Ми любимо свою школу. Ми наполегливо працюємо не тільки над здобуттям знань, а й над створенням затишку кожного її куточка.» (Члени учнівського Парламенту)

IMG 1982.jpg

Загальні відомості про заклад:

Безымянный.JPG
Адреса: 19431 с. Черепин, вул. Шевченка, 44, Корсунь – Шевченківського району Черкаської області

Телефон – 8 ( 04735 ) 9 - 87 – 49 Email – cherepyn.nvk@ukr.net Директор – Петренко Юлія Петрівна, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, вчитель української мови та літератури. Заступник директора з навчально-виховної роботи – Петренко Ольга Костянтинівна, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, вчитель фізики. Площа території навчального закладу – 1,8 га Рік введення в експлуатацію – 1972 Площа забудови - 1670 кв м Загальна робоча площа будівлі – 1670 кв м Загальний робочий об’єм приміщень – 3634,4 куб м Електропостачання – трансформаторна підстанція ПК-10-16А ТП-177-160КВт. Опалення – власна котельня на твердому паливі.

Педагогічний колектив

IMG 1985.jpg

У школі працює 16 педагогічних працівників, з них: - 5 – мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст першої категорії ”; - 6 – „спеціаліст другої категорії ”; - 5 – спеціалісти .

Соціальний захист дітей у школі

IMG 1951.jpg
Постійна увага приділяється соціальному захисту дітей, створено для них оптимальні умови розвитку, одержання якісної освіти. Майже 100 % учнів охоплені гарячим харчуванням, забезпечено за рахунок районного бюджету їх підвезення з навколишніх сіл до школи. В літній період функціонують пришкільний дитячий табір відпочинку «Барвінок» та табір праці і відпочинку «Добротворець» для старшокласників. Нова технологія навчання і її спрямування.У школі систематично запроваджуються нові технології навчання, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я дітей.
IMG 1946.jpg

Співпраця школи з громадськістю

Фото...005.jpg

Адміністрація навчального закладу активно співпрацює з громадськістю та батьками, залучає їх до управління школою, вирішення різносторонніх питань навчального та господарчого характеру Традиційні звіти школи перед громадськістю і підтримання зв’язків Щороку проводяться традиційні звіти школи перед громадськістю, зустрічі випускників декількох поколінь, з вчителями-пенсіонерами, з письменниками рідного краю, підтримуються зв’язки з районною Радою ветеранів, організована пошуково-дослідницька робота місцевого матеріалу.Високий рівень культури поведінки у учнів. Впродовж багатьох років учні вирізняються високим рівнем вихованості, культури поведінки, громадської активності.

IMG 1823.jpg

Шкільний облік правопорушень

На шкільному обліку правопорушень за останні 5 років немає жодного учня. Конкурс спрямований на творчу активність учнів З метою розвитку творчої активності вчителів, стимулювання учнів запроваджено рейтингову систему оцінки їх праці та навчання, щорічне проведення конкурсу «Зразковий клас», «Кращий учень».

Країна в мініатюрі

DSCN4481.JPG
Нагромаджено досвід плідної роботи органів учнівського самоврядування, дитячої та юнацької організацій. Вони – найактивніші учасники навчально-виховного процесу в школі. Це країна в мініатюрі, яка має свою атрибутику,свої закони і обов’язки. Принцип учнівського самоврядування у нашій школі «Самі вирішили – самі зробили – самі відповідаємо».

Шкільний вісник

Цього року оновився і збільшився тираж шкільної газети «Шкільний вісник», де різнобічно і цікаво висвітлюються події шкільного життя. Учні – не лише активні учасники всіх подій, а й дописувачі (під керівництвом керівника гуртка, учителя світової літератури Н.В.Карпович).

Виховна система школи

IMG 1923.jpg

Виховна система школи відображає суть виховання не як спеціально придуманої певної кількості заходів, а як спосіб життя колективу за певними законами, традиціями, з чітко визначеною структурою прав і обов'язків. Включення особистості в таку систему сприяє її розвиткові й вихованню у неї високих, моральних якостей.

Робота з обдарованими учнями

IMG 1580.jpg
В навчальному закладі сформовано ефективну систему роботи з обдарованими учнями, активного залучення їх до участі в предметних oлімпіадах.Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 16 гуртків пізнавального, мистецького та спортивного профілів різних напрямів, якими охоплено 100% учнів. Добротворчі акції та справи положенні на вчення О.А. Захаренка.Важливою творчою ознакою діяльності колективу є використання в навчально - виховному процесі педагогіки добротворення народного вчителя О.А.Захаренка, залучення дітей до проведення громадсько значимих акцій та добротворчих справ.

==

Громівський НВК

Інформаційна довідка Громівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІП ступенів” Уманської районної ради Черкаської області 2015/2016 н.р.

1. Загальні відомості про навчальний заклад

Ідентифікаційний код24352169 Правовий статус об’єкта юридична особа КерівникТкаченко Лідія Павлівна

Класифікаційні дані: Місцезнаходження заКОАТУУ(класифікатор об’єктів адміністративно-територіальногоустрою України)7124382201, вул. Леніна, 45, с. Громи, Уманський район,Черкаська область,20343

Організаційно-правоваформа за КОПФГ (класифікаціяорганізаційно-правовихформ господарювання)430 комунальна організація (установа, заклад)

Форма власності за КФВ (класифікація форм власності)32 комунальна власність

Місце проведення реєстраційної діїУманська районна державнаадміністраціяЧеркаськоїобласті

Види діяльності за КВЕД (класифікація видів економічної діяльності)80..21..2Повна загальна середня освіта

Інституційний секторекономіки заКІСЕ(класифікаціяінституційнихсекторівекономіки) S.1312Регіональніта місцевіоргани державногоуправління

Статут затверджено начальником відділу освіти Уманської РДА М.В. Дзисюк,

                        зареєстровано в Уманській районній адміністрації №221 від 12.06.1996 року

Атестація навчального закладуСвідоцтво про атестацію Черкаської обласної державної адміністрації управління освіти (серія ЗД № 005733 Рішенням обласної експертної ради з питань ліиензування та атестаті навчальнихзакладів від 21.08.2009 (протокол №74) визнано атестованим за статусом навчально - виховного комплексу „Дошкільнийнавчальнийзаклад - загальноосвітня школаІ-ІІІступенів”. Реєстраційний № 156684від 12.06.1996 Рік побудови приміщення навчального закладу1982 р.

2. Відомості про директора навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батьковіТкаченко Лідія Павлівна Дата народження20.05.1968 ОсвітаВища, Черкаський державний педагогічнийінститут, 1990 року, вчитель російської мови та літератури, УДПУ ім. П. Тичини, 2014 рік, вчитель української мови та літератури, українознавство. Стаж педагогічної діяльності25років Стаж керівної діяльності, дата призначення на посаду18 років, з 01.09.1997 Рік підвищення кваліфікаціїувересні 2012рокупідвищувала кваліфікаціюу ЧОІППОПза категорією„Директорзагальноосвітнього навчального закладу, учитель світовоїлітератури та художньої культури.” тема випускної роботи: «Імідж сучасної школи: теорія і досвід», (Свідоцтво про підвищення кваліфікації№001614від 08.10.2012) Рік і результати атестації 24.03.2015рік., підтвердженокваліфікаційну категорію„ спеціаліст першоїкатегорії”.3. Мережа навчального закладу У 2015/2016 навчальному році у НВКнавчається 94 учнів та 20 вихованців дошкільного підрозділу.

Кількість дітей-інвалідів 1; Кількість дітей – переселенців 0; Кількість дітей – учасників АТО 4_; Кількість багатодітних сімей7; Кількість дітей з багатодітних сімей14; Кількість дітей, які стоять на внутрішкільномуобліку0 (вказати прізвище, ім’я, клас, причину ). 4. Педагогічний колектив – 17 педагогів: - за освітнім рівнем: 15 - вища освіта, 2- середня спеціальна. - за результатами атестації: - звання вихователь-методист – 1 педагог; - звання старший вчитель– 1 педагог; - вища кваліфікаційну категорію– 1 педагог; - першу кваліфікаційну категорію мають - 9педагогів, - другукваліфікаційну категорію - 3, - спеціалістів - 3. 5. Проблемне питання школи: “Підвищення якості інтелектуально-пізнавальних здібностей учнів шляхом впровадження інноваційних технологій”. Педагогічний колектив реалізує його через: - через систему методичної роботи; - через реалізацію мети уроку та виховної роботи; -формування духовності і поваги до національної культури та загальнолюдських цінностей; -прилучення дітей до багатовікових традицій і звичаїв свого народу, до моральних і етичних здобутків свого краю; -розвиток пізнавальних і творчих здібностей дітей на основі їх нахилів. 6.Харчування учнів: № 1-4 кл. 5-9 кл. 10-11 кл. Учні пільгових категорій всього харч.- ся охоплено гар. харч-ням всього

харч.- ся	охоплено гар. харч-ням	всього

харч.- ся гаряче харч-ня всього харч.- ся охоплено гар. харч-ням 1 Кількість учнів 42 (100%) 42 (100%) 43 (100%) 43 (100%) 8(100%) 8 (100%) 12 (100%) 12 (100%) 2 Вартістьгаряч.харч-ння 8 гривень 7 гривень 7 гривень 8 гривень 7. Підвіз учасників навчально-виховного процесу до навчального закладу: - наявність шкільного автобуса -0_, марка __________, рік випуску______. № Назва населеного пункту К-ть дітей, що підвозяться шкільним автобусом К-ть педагогів, що підвозяться шкільним автобусом 1 Всього Самостійний під’їзд до навчального закладу: № Назва насел. пункту К-ть дітей, що під’їжджають К-ть педагогів, що під’їжджають 1 м.Умань 0 11 вчителів Всього 8. Проблеми навчального закладу, що потребують вирішення у поточному навчальному році: 1.Ремонт теплотраси. 2. Заміна комп’ютерного класу

         Директор            ____________              _____________  

підпис ініціали, прізвище

Класи 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Всього 10кл Кількість учнів 9 12 9 13 9 5 7 9 13 8 - 94учн.