АС Диплом

Друк

Шановні колеги!

Враховуючи обставини, переконливо просимо при поданні замовлень на документи про освіту (учнівські квитки, свідоцтва) вказувати актуальні номери телефонів мобільних операторів, за якими з Вами можна зв'язатися. Це дозволить оперативно вирішувати проблеми, що виникають під час обробки інформації замовлень, та без зайвих затримок передавати Ваші замовлення на виготовлення.

Нагадуємо

Навчальні заклади, які змінили назву, надають у паперовому вигляді для перереєстрації завірені печаткою підписом керівника закладу такі копії документів:

 • рішення уповноваженого органу на зміну назви навчального закладу;
 • статуту (дві перші сторінки /обов’язково зазначено правонаступництво/);
 • довідки про занесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України;
 • ліцензії на надання освітніх послуг та свідоцтва про атестацію (для приватних шкіл);
 • наказу про призначення керівника (якщо керівник не змінюється то наказ на призначення на посаду /попередній/);
 • оригінал відбитка печатки та зразка підпису керівника навчального закладу (форма 1 Файл Formes.doc.)

 

Для замовлення дублікатів документів про освіту необхідно подати такі документи у паперовому вигляді:

 1. Заявку від відділу освіти, якому підпорядкований навчальний заклад.
 2. Підтвердження на виготовлення дублікату від навчального закладу, який видавав документ про освіту (форма 17 Файл Formes.doc).
 3. У разі перейменування або реорганізації навчального закладу подається відповідний наказ або відповідна довідка про назву навчального закладу на момент закінчення його особою, що звернулася за дублікатом (форма 19 Файл Formes.doc).
 4. Наказ по навчальному закладу про видачу дубліката документа про освіту.
 5. Архівна довідка від навчального закладу, де вказується коли і який навчальний заклад закінчив замовник.
 6. Завірені копії титульного листа (де вказана назва навчального закладу на рік видачі документів) та виписки з журналу видачі документів про освіту. Якщо в ксерокопії сторінки з журналу видачі документів прізвище, ім’я та по батькові вказані російською мовою, надається ксерокопія першої сторінки паспорта.

Пакет документів на виготовлення дублікату документа про освіту реєструється, візується печаткою навчального закладу, підписується тільки директором навчального закладу та подається до регіонального центру АС «Диплому» в оригіналі.

 

Зверніть увагу!

Для виготовлення "Свідоцтв про здобуття базової середньої освіти (для осіб з особливими потребами зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку)" створюється окрема заявка. При заповненні анкети учня в полі "Відзнака" вибрати "Спеціальна"

 

Для замовлення документів ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно отримати новий довідник!

Для отримання оновленого довідника звертайтеся до регіонального центру "АС Диплом"

Вкладення:
Доступ за посиланням (https://osvita.net/download/77/)Posibnyk_Education_light.doc[Посібник користувача програмного забезпечення по створенню замовлень на виготовлення свідоцтв та атестатів, свідоцтв про присвоєння та підвищення робітничої кваліфікації, дипломів кваліфікованого робітника та учнівських квитків.]0.3 kB
Доступ за посиланням (https://osvita.net/wp-content/files/Education_221013.zip)Education_221013.zip[Програма Education 2.2.10.13 для створення замовлень на виготовлення документів про освіту, додатків до дипломів про вищу освіту та студентських/учнівських квитків. Працює під ОС Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10 (x86) та (x64).]0.2 kB
Скачати цей файл (Formes.doc)Formes.doc[Оновлено 29.12.2022]234 kB
Скачати цей файл (nakazgu.doc)nakazgu.doc[Оновлено 28.10.2022]89 kB
Доступ за посиланням (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0234-19)НАКАЗ 07.02.2019 № 152[Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України]0.1 kB