Оголошення 17.03.2014

Друк

До уваги користувачів сайту!

Сайт було відновлено після технічного збою.

Також введено нові правила реєстрації користувачів, оскільки попередній варіант із премодерацією повідомлень на форумі виявився не зовсім ефективним. Тепер введено реєстрацію із підтвердженням адміністраторами, а премодерація на форумі буде вимкнена. Також забезпечено один вхід для сайту, форуму і Wiki (Черкащина). Таким чином ми матимемо змогу відсіяти спам-генераторів уже на етапі реєстрації.

У зв’язку із змінами у правилах реєстрації, списки користувачів було очищено. Вам потрібно буде повторно пройти реєстрацію. Переконливо просимо вказувати при реєстрації Ваші справжні дані. Це необхідно для Вашої ідентифікації, оскільки підтвердження буде здійснюватися адміністраторами після перевірки даних.

Оскільки перевірка та підтвердження даних нових користувачів потребує певного часу, рекомендуємо зазделегідь попереджувати адміністраторів про проведення занять із використанням сайту, на яких буде здійснюватися масова реєстрація нових користувачів, щоб забезпечити мінімальну затримку підтвердження реєстрації. Також, можна надати адміністраторам список користувачів зазделегідь для спрощення реєстрації.